Menslief ik hou van je

een nieuwe bundel van hoop en troost

EAN:  9789401487818
Publicatiedatum:   27-09-2022
Formaat:  Paperback / softback
Taal:  Nederlands
Aantal bladzijden:  112

  Bestelbaar

   Ruilen mogelijk binnen de 14 dagen (niet op specifieke bestellingen)

   Gratis leveren aan huis in Sint-Niklaas

Phil Bosmans (1922 - 2012) schreef met Menslief, ik hou van je! een van de best verkochte boeken ooit in Vlaanderen en Nederland.
Zelfs 50 jaar later blijven de woorden van de stichter en bezieler van Bond zonder Naam nog razend actueel. Ze bieden stof tot nadenken, ze ontroeren, ze doen stilstaan.

In deze volledig hernieuwde uitgave komen de mooiste geschriften van Phil Bosmans en Bond zonder Naam samen volgens de loop van de seizoenen. Van de volle zomer langs de donkere herfst naar de stille winter tot de nieuwe, beloftevolle lente.

Alle teksten kregen een nieuw jasje. Er werden woorden toegevoegd.
En vier dichters uit Vlaanderen en Nederland, Peter Verhelst, Maud Vanhauwaert, Bibi Dumon Tak en Toon Tellegen, schreven verzen op de maat van een seizoen.

Deze nieuwe bundel werd samengesteld door Silvie Moors. Ze werkt bij Bond zonder Naam en is al jarenlang actief in de letterensector. Zij ging voor dit boek op zoek naar de mooiste woorden van Phil Bosmans, vertaalde ze naar vandaag en schreef nieuwe teksten bij oude spreuken.

Nieuwe, hedendaagse versie van een tijdloze klassieker

    EAN: 9789401487818
    Auteur: 
    Uitgever: Uitgeverij Lannoo
    Publicatiedatum:   27-09-2022
    Formaat: Paperback / softback
    Taal: Nederlands
    Hoogte: 305 mm
    Breedte: 155 mm
    Dikte: 15 mm
    Gewicht: 281 gr
    Voorraad:  Bestelbaar
    Aantal bladzijden: 112
    Trefwoorden:   levenskunst;christendom